Gece II


23 Nisan 2009
Perşembe

Afyon’dan yeni geldiğim için mi böyle yorgun hissediyorum kendimi? Kitap okuyacak bile gücüm yok. Bütün gün uyumak istedi vücudum. Sadece Not Defteri’me notlar düşebildim. Yeni bir kitaba başlayamadım. Belki kendimi toparlamama yardım eder diye Tutunamayanlar’ın sayfalarını karıştırdım. Özellikle Selim’in günlüklerini okudum. Enis Batur’un “Kurşunkalem Portreler”indeki kalan birkaç sayfayı okudum bir de. Ama yine de içimdeki anlamsız yorgunluk devam ediyor.

Tuna BAŞAR

yirmi3nisan’09gecesi karşıyaka

Yorum Gönder

Tutunamayanlar'ı okuyorum ben de bu ara. Özellikle bazı cümleler beni alıp başka diyarlara götürüyor. Kurşunkalem Portreler'i de okuma listeme ekliyorum.

Tutunamayanlar gerçekten çok güzel, aforizma tadında sözlerle dolu. Bazılarını blog sayfamda alıntıladım. Ben de Tutunamayanlar'ı yeniden okumayı planlıyorum bu ara. Kurşunkalem Portreler'i de tavsiye ederim. Daha doğrusu Enis Batur'un tüm kitaplarını tavsiye ederim. Okura çok şey katacak kitaplar her biri.

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget