Penguen Kolu/Kanadı VII


projeler

Seçtiklerim

Uzun zamandır aklımda bir seçki projesi var. Önce her günün sonunda bir seçki oluşturup yayınlamanın güzel olacağını düşündüm, fakat iş yoğunluğu nedeniyle her gün yeterince okumaya, izlemeye, dinlemeye ve yazmaya vakit ayıramayacağım için bu projenin haftalık olarak hayata geçmesinin daha verimli olacağını düşündüm.
Her haftanın sonunda okuduklarımdan, dinlediklerimden, izlediklerimden ve yazdıklarımdan bir seçki oluşturacağım. “Seçtiklerim” başlığı altında yayınlamayı düşündüğüm bu seçkide haftanın şiirini, şairini, öyküsünü, yazarını, kitabını, filmini, yönetmenini, şarkısını, klasik müzik eserini, resmini, ressamını, projesini, sözünü ve kendi yazdıklarım içinden haftanın en beğendiğim ürününü seçeceğim. Bu proje hem kendim için güzel bir arşiv oluşturmama yardımcı olacak, daha seçici bir gözle değerlendireceğim her şeyi, hem de okuyucu için bir nebze yol gösterici olmaya çalışacak. Belki bazı seçtiklerim sayesinde insanlar da kendi zevklerine uygun taraflar bulurlar ve bu sayede bir sanat eseri paylaşılmış olur.
En kısa zamanda bu projeye başlamam gerekiyor.

Tuna BAŞAR
Like

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget