Rota 6


planladıklarım

1. Fellini sineması üzerine bir eleştiri yazısı yazmalıyım.
2. Yeniden Leylâ Erbil’in Gecede’sine dönmeliyim.
3. Türkiye’nin 81 iline ayak basma projesi tüm hızıyla devam ediyor. Son günlerde yeniden Ankara, İstanbul ve Eskişehir gezileri gerçekleşti. İzlek için bu şehirler ve daha önce Karalama Defteri’me konuk olan Erzurum hakkında detaylı birer gezi yazısı tasarlamalıyım.
4. Son dönemde okuduğum Ayfer Tunç’un Yeşil Peri Gecesi, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur, Gece Öyküleri ve Can Bahadır Yüce’nin Unuttum Dünya kitapları üzerine Okuma Defterine aldığım notları yayına hazır hale getirmeliyim ve Enis Batur’un 60 mm Dizüstü Meşkler ve İçcep Meşkleri kitabı için eleştiri yazısı yazmalıyım.
5. Yeni projelerim olan Çağrışımlar ve Alıntıladıklarım’dan Penguen Kolu/Kanadı’nda bahsedip en kısa zamanda bu projelere başlamalıyım.

Tuna BAŞAR
Kategori:
Like

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget