Rota 20


planladıklarım

1. Dergiler projeme Notos’un 47. sayısıyla başlamalıyım ve her ay okuduğum dergiler üzerine yazmalıyım.
2. Hazır Persona’yı izlemişken yönetmenin diğer filmlerini de izleyip Ingmar Bergman sineması üzerine detaylı bir yazıyı Seyir Defteri’nde yayınlamalıyım.
3. Yeni bir proje olarak kendini belli etmeye başlayan “Bir Kitabın İzleği” üzerine Penguen Kolu/Kanadı’nda bilgi vermeliyim.
4. Düzyazı şiir konusu son günlerde yeniden gündemime yerleşti. Önemli düzyazı şiir örneklerini belirleyip bu şiirler üzerinde yoğunlaşmalıyım. Yazabilirsem düzyazı şiirler yazmalıyım.
5. Eylül ayının üzerimde büyük bir etkisi olmuştur her zaman. Eylülde şiirim, Eylül’e Mektuplar projem bunun bir göstergesidir. Fakat bu etkiyi çok daha detaylı bir şekilde kâğıda dökmeliyim. Eylül üzerine yazılan önemli eserlere de göndermeler içerin bir yazı hazırlamalıyım.

Tuna BAŞAR
Kategori:
Like

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget