Rota 22


planladıklarım

1. Türk sineması üzerine detaylı bir yazı yazmalıyım. Başta Muhsin Ertuğrul olmak üzere Metin Erksan, Yılmaz Güney, Şerif Gören, Erden Kıral, Nuri Bilge Ceylan gibi Türk sinemasına büyük katkı sağlayan yönetmenleri araştırmalıyım. Ve bu yönetmenlerin sinema anlayışları üzerine yazılar kaleme almalıyım.
2. Bir süredir Attilâ İlhan şiirlerinden uzak kaldım. Yeniden Attilâ İlhan şiirleri üzerine yoğunlaşmalıyım. Deneme ve romanlarının da üzerinde konaklayıp denemeci ve romancı Attilâ İlhan tahlilleri yapmalıyım.
3. Aksaklığa uğrayan Okuma Günlüğü projeme yeniden yeterli hızı vermeliyim.
4. Sezer Duru’nun hazırladığı Tezer Özlü’ye Armağan adlı kitap YKY tarafından yeniden basılmış. Uzun zamandır bu kitaba ulaşmak istiyordum. Yeniden basılması nedeniyle bu kitabı edinip okumalıyım ve Tezer Özlü edebiyatına dönmeliyim.
5. Bakış Açısı başlıklı projem için Penguen Kolu/Kanadı’na bir açıklama yazısı yazmalıyım. Ve bu proje için fotoğraf çekmeye başlamalıyım.

Tuna BAŞAR
Kategori:
Like

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget