Rota 25


planladıklarım

1. Bir hafta içinde Enis Batur’un Işık, Füruzan’ın Parasız Yatılı, Birhan Keskin’in Kim Bağışlayacak Beni, Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar ve Shakespeare’in Romeo ve Juliet kitaplarını okumalıyım.
2. Birhan Keskin’in Kim Bağışlayacak Beni kitabından sonra Ba, Y’ol ve Soğuk Kazı kitaplarını da yeniden okumalıyım ve Birhan Keskin Şiiri ve Ba adlı kitap eşliğinde Birhan Keskin şiiri üzerine yoğunlaşmalıyım.
3. Sanat tarihi üzerine daha fazla zaman ayırmalıyım. Sanatın ilk yapıtlarından günümüze kadar önemli sanat eserleri üzerine yazılar yazmalıyım.
4. Leonardo da Vinci başta olmak üzere büyük ressamların tüm yapıtlarını incelemeliyim. Her bir sanatçının resimlerini küçük notlar eşliğinde blog sayfamda yayınlamalıyım.
5. Son zamanlarda kafamı kurcalayan büyük yazarların yazma biçimleri üzerine araştırma yapmalıyım.

Tuna BAŞAR
Kategori:
Like

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget