Gündemdekiler -6-


• Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık tarafından hazırlanan Bir Usta Bir Dünya: Özdemir Asaf “Tüm Dünyayı Kucaklamak İstedim; kollarım yetişmedi” başlıklı sergi 2-23 Ekim tarihleri arasında Caddebostan Kültür Merkezi’nde ziyaretçilere açılacak. Sergide şairin fotoğrafları, defterleri ve el yazmaları yer alacak.

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali 13-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

3. Edirne Kitap Fuarı 9-18 Ekim tarihleri arasında Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı’nda kitapseverlerle buluşacak. Aziz Nesin’in 100. yaşı nedeniyle fuar kapsamında Aziz Nesin’in Edirne yazılarından oluşacak bir de kitap basılacak.

Notos Dergisi, Ekim-Kasım 2015 tarihli 54. Sayısında Jorge Luis Borges – Hayal Ustası, Fikir İşçisi kapağıyla okur karşısına çıkıyor.

İdil Biret hakkında hazırlanan “Bir Harika Çocuğun Portresi” adlı belgesel 6 Ekim tarihinde Ankara Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nde gösterilecek.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget