Rota 29


planladıklarım

1. 2016 yılında okumayı planladığım 150 kitabın listesini yayınlamalıyım. Her okuduğum kitap için Okuma Günlüğü’ne, bazı kitaplar için Okuma Defteri’ne ve Kitap Eleştirileri’ne yazılar yazmalıyım.
2. 2016 yılında izlemeyi planladığım 100 filmin listesini yayınlamalıyım ve her izlediğim film için Seyir Defteri’ne bir yazı yazmalıyım.
3. Bu yıl başlamayı planladığım Resim Yazıları projem için belirlediğim 30 resmin listesini yayınlamalıyım.
4. 2016 yılında en az 20 klasik müzik albümü dinlemeliyim ve bu albümler üzerine Mırıldandıklarım’da yazılar yazmalıyım.
5. Yeni projelerimden biri olan Öykü Düşü’ne Sait Faik Abasıyanık öyküleriyle başlamalıyım.
6. Her gün Gece’yi ve her ayın sonunda Günlükler’i yayınlamalıyım.
7. Not Defteri’me yeterli önemi verip her hafta bir Not Defteri yayınlamalıyım.
8. Şiir konusunda daha fazla emek harcamam gerekiyor artık. Hem Şiirler ve Alıştırmalar için geçerli bu durum hem de Şiir Düşü ve yeni projelerimden biri olan Şiir Günlükleri için. Daha çok Alıştırma yapıp daha fazla Şiir’e yaklaşmam gerekiyor. Şiir üzerine düşüncelerimi Şiir Düşü’nde paylaşırken önemli şairlerin etkisiyle Şiir Günlükleri’ni kâğıda dökmeliyim.
9. Mektup konusunda da daha fazla zaman yaratmam gerekiyor. Eylül’e Mektuplar’ı daha düzenli bir hale getirmeliyim.
10. Ve biraz da İzlek’e yoğunlaşmalıyım. Özellikle Edirne ve çevresi üzerine yazılar yazmalıyım. Bir de İstanbul ve İzmir üzerine aldığım notları bir araya getirip yayınlamalıyım.

Tuna BAŞAR
Like

Yorum Gönder

Kitap ve film listelerini merakla bekliyorumm :)

En kısa zamanda yayınlayacağım. Teşekkür ederim.

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget