Bazı sanat etkinlikleri canlı olarak yayınlanmalı!


Merhaba Arkadaşlar,

Çek besteci Antonin Dvorak tarafından hazırlanan 3 perdelik opera Rusalka’nın New York Metropolitan Operası’ndan canlı olarak Akmerkez CinemaPink’te yayınlanacağını duyduğum andan itibaren eski bir düşüncem zihnimde dolaşmaya başladı: Bazı sanat etkinlikleri canlı olarak yayınlanmalı!
Teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde bu tür sanat etkinliklerinin canlı yayınlarla tüm sanatseverlere sunulması gerektiği üzerine daha önce de yazmıştım. Sadece bir sinema salonunda değil de internet ortamında belli bir ücret karşılığında her isteyenin evinden bu sanat etkinliklerini takip etme şansı olmalı. Opera, bale, tiyatro hatta hatta söyleşiler… Türkiye’nin tüm şehirlerinde bu tarz sanat etkinliklerini bulmak mümkün olmuyor ne yazık ki!
Sizler ne düşünüyorsunuz? Bu tarz canlı yayınlar gerçekten de çok iyi olmaz mı?

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget