Gündemdekiler -24-


• Murathan Mungan’ın yeni kitabı Dokuz Anahtarlı Kırk Oda yayınlandı.

• İstanbul Modern Sinema, 9-19 Mart tarihleri arasında Fransız yönetmen François Ozon’un filmlerini ağırlayacak. Sinemaseverler yönetmenin tüm uzun metrajlı filmlerini ve bazı kısa filmlerini bu etkinlikte izleyebilecek.

• Hep Kitap’ın İşte serisinin iki yeni kitabı İşte Kandinsky ve İşte Rembrandt 24 Şubat itibariyle raflardaki yerini alacak.

• İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, 24 Şubat Cuma akşamı Beethoven’a ithafen bir konser verecek. Konserde ünlü bestecinin Prometheus’un Yaratıkları, Do Majör Piyano Konçertosu No.1 Op.15 ve Senfoni No.5 adlı eserleri seslendirilecek.

• Hikmet Altınkaynak’ın hazırladığı Türk Edebiyatında Yazarlar ve Şairler Sözlüğü’nün genişletilmiş baskısı Can Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget