Rota 50


planladıklarım

1. Vüs’at O. Bener edebiyatı üzerine yoğunlaşmalıyım.
2. Feyza Perinçek ve Nursel Duruel’in birlikte hazırladığı Cemal Süreya Şairin Hayatı Şiire Dahil adlı biyografi kitabını bir an önce okumalıyım.
3. Notos’un Şubat-Mart 2017 tarihli 62. sayısının 12-13. sayfalarında yer alan bazı yazarların en sevdikleri romanlar ve öykü kitaplarını belirttikleri listeler… Bu listeleri Listelediklerim’de yayınlamalıyım.
4. Edebiyatçı portrelerini ve illüstrasyonlarını blog sayfamda yayınlamalıyım.
5. Bir an önce Aşıklar Şehri (La La Land, Yön: Damien Chazelle), Tereddüt (Yön: Yeşim Ustaoğlu), Ben, Daniel Blake (Yön: Ken Loach), Toni Erdmann (Yön: Maren Ade), Benim Adım Feridun (Yön: Çağan Irmak), Frantz (Yön: François Ozon), Julieta (Yön: Pedro Almodóvar), Rüya (Yön: Derviş Zaim), Neruda (Yön: Pablo Larrain), Yaşamın Kıyısında (Manchester by the Sea, Yön: Kenneth Lonergan), Ay Işığı (Yön: Barry Jenkins) gibi filmleri ve Mozart in the Jungle (Ormandaki Mozart) adlı diziyi izlemeliyim.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget