Gündemdekiler -29-


• İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali 6-11 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. 9. kez düzenlenecek festivalin bu yılki teması Şehir ve Hayal olarak belirlendi.

• Ferit Edgü’nün Korkuyorum adlı kitabı Sel Yayıncılık Geceyarısı Kitapları serisinden çıktı.

• İzmir Folkart Gallery’deki Türk Resminin Köşe Taşları adlı sergi 28 Mayıs 2017 tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Türk resmine yön veren 130 sanatçının eserlerinin bir araya getirildiği sergide Şeker Ahmet Paşa, Osman Hamdi Bey, Hoca Ali Rıza, Feyhaman Duran, Hikmet Onat, Burhan Doğançay gibi ressamların resimleri görülebilir.

• Zorlu PSM Caz Festivali 3-12 Mayıs tarihleri arasında ilk defa düzenlenecek.

• 21. Afife Tiyatro Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın En Başarılı Prodüksiyonu Ödülü Bakırköy Belediye Tiyatroları’na, Yılın En Başarılı Yönetmeni Ödülü Şahika Tekand’a, Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü Merve Dizdar’a ve Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü de Şerif Erol’a verildi.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget