Gündemdekiler -30-


• Edip Cansever’in Yerçekimli Karanfil kitabı yayınlanışının 60. Yılında, ilk baskısındaki Orhan Peker’e ait kapak tasarımıyla, YKY tarafından yeniden basıldı.

• Altyazı sinema dergisi Mayıs 2017 tarihli 172. sayısının kapak konusunu Usta Yönetmenlerin Kısa Filmleri olarak belirlemiş.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

• Fahrelnissa Zeid’in resimleri 13 Haziran-8 Ekim tarihleri arasında Tate Modern’de sergilenecek. İstanbul Modern de 30 Mayıs-30 Temmuz tarihleri arasında Fahrelnissa Zeid’in resimlerinden oluşan bir sergiye ev sahipliği yapacak.

• kitap-lık dergisi Mayıs-Haziran 2017 tarihli 191. sayısında Bugünün Yazarları serisine devam ediyor. Bu sayının yazarı Hasan Ali Toptaş.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

Altyazı dergisini takip ediyorum. Sinemaseverlerin kaçırmaması gereken bir dergi olduğunu düşünüyorum. :)

Bence de takip edilmesi gereken bir dergi. Sinema üzerine yayınlanan az sayıdaki dergi içinde en ön planda olanı bana göre. Ama yayınlanan tüm yayınları da elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget