Rota 44


planladıklarım

1. Tomris Uyar’ın Gecegezen Kızlar adlı öykü kitabı üzerine Okuma Defteri’ne, Murathan Mungan’ın Küre adlı kitabı üzerine de Kitap Eleştirileri’ne yazılar yazmalıyım.
2. YKY’nin Sanat dizisinden çıkan Chagall adlı kitap eşliğinde Marc Chagall resimleri üzerine yoğunlaşmalıyım. Bir Ressam On Resim seçkisi için Chagall’dan resimler seçmeliyim.
3. Türk ve dünya edebiyatındaki şiir akımları üzerine araştırma yapmalıyım. Her bir şiir akımı üzerine kısa yazılar yazıp Şiir Düşü’nde yayınlamalıyım.
4. Bir süredir aklımdan geçen ama bir türlü başlayamadığım Öykü Düşü adlı projeme başlamalıyım ve haftalık olarak öykü üzerine yazılar yazmalıyım.
5. Binbir Gece Masalları’ndan başlayarak La Fontaine, Andersen ve Grimm Masalları’nı okumalıyım ve bu masalların hangi sanat eserlerine referans olduğunu belirlemeliyim.

Tuna BAŞAR

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget