Düşbükeyler -I-


yaklaşık beş yıldır düzenli bir şekilde yazıyorum. beş yıllık süre zarfında yazılarım, şiirlerim, hayat notlarım, kitap eleştirilerim ve günlüklerim onlarca dergide, edebiyat sitesinde ve blog sayfasında yayınlandı. bazıları çok beğenildi, bazılarıysa beklemediğim eleştiriler aldı. bazıları çok kısa bulundu, bazıları da şişirilmiş kelimelerle dolu olduğu yönünde olumsuz yorumlara maruz kaldı.
bu beş yıllık sürenin sonunda, devam eden düzenli yazma serüvenimde, artık bir durağa geldiğimi ve bundan sonraki dönemde kalıcı şeyler ortaya çıkarmam gerektiğini düşünüyorum ve bu nedenle de şimdiye kadar yazdığım her cümleyi gözden geçirip yeniden yazıyorum. fazlalıkları atıp, eksikleri gideriyorum ve buna düş bükme işi diyorum.
bundan dolayı gözden geçirilmiş bütün yazıları “düşbükeyler” başlığı altında yayınlama kararı aldım.
beş yıl önce başlayan ve hiç ummadığım bir noktaya gelen bu düşü, bükme zamanıdır şimdi.

tuna başar

Yorum Gönder

Hayırlı olsun..daha hareketli bir siten olmuş.sevindim adına :) Kitap seçkilerin ve yazıların için uğrıcam yine :)

Çok teşekkür ederim. Blog sayfamda bir değişiklik yaptım. Sanırım iyi de oldu. Her zaman yorumlarınızı da beklerim.

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget