Alıştırmalar 4

"

Dönüşü olmayan sokakların
Islak kaldırımlarında
Avazı çıktığı kadar bağıran
Kalbi kırık bir adamım

Gecenin sessizliğinde kendini bulmaya çalışan
Sigara dumanı eşliğinde dans eden
Sürekli ağlayan
Kalbi kırık bir kadınım

Elinden oyuncağı alınan
Sokakları arkadaş edinen
Kimsenin istemediği
Kalbi kırık bir çocuğum

Aslında ben
Reenkarne bir hayatta
Farklı bedenlere yerleşen
Nerden gelip, nereye gittiği belli olmayan
Kalbi kırık, kimliksiz, avare bir ruhum


Tuna Başar

"
Kategori:
Like

Yorum Gönder

Yazdıklarım kayboluyor.Yorum yapmıştım bir yığın.Hatırladıklarımı yazmaya çalışayım.Okuduklarınız hayli çok.Değişik fikirler,yaşanmışlıklar,hem vizyonunuz geniş,hem de öğrenme aşkına yürekten talipsiniz.Son şiir üzerine yorum yapıyorum.Ama genel kanımı yazmak için şu an kendimi yeterli bulmuyorum.Daha fazla okumam lazım sizi.Alıştırmalar ve diğer yazılarınızı da sınıflandırmalarınız çok hoşuma gitti.Ben doktorumun tedavi amaçlı yaz demesiyle ki,küçükten beri daha çok atipik düşüncelerimi yazardım.Sonunda geç yaşımda yaşadığım bir aşktan start alarak koptum gidiyorum.Ben sevmezsem kendimi yok hissediyorum.Sizi okumaya devam edecek ve her okuduğum yazınıza yorum yapacağım.Ama okuduklarınızı okumaya ne vertigo hastalığım,ne de yaşım itibariyle vaktim yetmeyebilir.Godot gelmiyecek biliyorum.Zaten olmadığını da.Saygılar ve sevgiler sana Tuna..Senden alacağım çok şey var.Sağlıcakla kal.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim Ece Hanım. Blog sayfama renk kattınız. Bu güzel yorumlarınızı her zaman beklerim. Saygılarımı sunarım.

[blogger][facebook]

Tuna BAŞAR

{facebook#https://www.facebook.com/tunabasar} {twitter#https://www.twitter.com/tunabasar35} {google-plus#https://plus.google.com/+TunaBasar} {pinterest#https://tr.pinterest.com/tunabasar35} {youtube#https://www.youtube.com/c/TunaBasar} {instagram#https://www.instagram.com/tunabasar35}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget